cena: 15 zł
Diadynamik

PRĄDY DIADYNAMICZNE (wg BERNARDA) - działają przeciwbólowo,przeciwzapalnie,zmniejszają napięcie mięśni,zwiększają ukrwienie tkanek.

Czytaj więcej »
cena: 20 zł
Fonoforeza

Fonoforeza to zabieg ultradźwiękowy gdzie substancją sprzęgającą jest żel przeciwbólowy lub przeciwzapalny. Ultradźwięki zaś to fale akustyczne o częstotliwości wyższej niż słyszalność ucha ludzkiego.

Czytaj więcej »
cena: 15 zł
Galwanizacja

Galwanizacja - jest zabiegiem elektroleczniczym, w trakcie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (galwanicznego) na organizm człowieka.

Czytaj więcej »
cena: 15 zł
Jonoforeza

Jonoforeza lub Jontoforeza - łączy w sobie działanie prądu stałego z działaniem naniesionego na powierzchnię skóry preparatu (leku). Polega więc na wprowadzeniu przez skórę jonów substancji leczniczych z wykorzystaniem prądu stałego.

Czytaj więcej »
cena: 15 zł
Krioterapia miejscowa

Krioterapia miejscowa - czyli leczenie zimnem, polega na obniżeniu temperatury tkanek. Celem krioterapii jest obniżenie temp. skóry i tkanek okolicy poddanej zabiegowi.Krioterapia działa głównie przeciwbólowo i przekrwiennie.

Czytaj więcej »
cena: 20 zł
Laseroterapia

Leczenie niskoenergetycznym laserem biostymulacyjnym jest nowoczesną metodą fizykalną polegającą na dostarczeniu do wybranego miejsca organizmu ludzkiego energii w postaci światła. Ma ona wykorzystywać bezpośrednie działanie na procesy tkankowe ...

Czytaj więcej »

« <12> »

Copyrights (c) 2010 Sandra Rehabilitacja. Wszelkie prawa zastrzeżone! Podane produkty i ich ceny
zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa handlowego

Grafika: vistrad.pl
XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.