Torf Corporation - Fabryka Leków

Torf Corporation Fabryka Leków Sp. z o.o. jest firmą polską, której udziały są w posiadaniu właścicieli amerykańskich. Istniejąc od 1989 roku na polskim rynku, firma zdobyła uznanie i lojalność polskich klientów, którzy szanują ją za wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz kontynuację wieloletnich badań

 

 

Profesora Tołpy poświęconych leczniczym właściwościom torfu. Torf wykorzystywany w produktach TC pochodzi ze specjalnych złóż znajdujących się na czystych ekologicznie terenach Polski.

 

Jako jedyna na świecie, Torf Corporation posiada patent na unikalny ekstrakt torfowy, który zachowując właściwości torfu charakteryzuje się jasną, kremową barwą.

 

Na początku działalności, firma koncentrowała się na produkcji leku - Preparatu Torfowego Tołpa (PTT). Długoletnie badania Profesora Tołpy i jego współpracowników udowodniły immunoregulacyjne i immunostymulujące działanie ekstraktu torfowego na organizm człowieka. Z czasem Torf Corporation zaczęła wykorzystywać ekstrakt torfowy do produkcji kosmetyków i past do zębów.

 

Dzięki wysokim europejskim standardom jakości, bogatemu doświadczeniu badawczo-rozwojowemu oraz nowoczesnej technologii Torf Corporation dostarcza klientom bezpieczne, zdrowe i skuteczne produkty. Jakość i innowacyjność kosmetyków potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na polskich i zagranicznych rynkach.

 

Torf Corporation - Fabryka Leków Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 11, 55-080 Kąty Wrocławskie

 

Sekretariat

Małgorzata Włodarczyk

tel. +48 (71) 334 19 20

fax +48 (71) 334 19 41

e-mail: m.wlodarczyk@torf.pl

 

Dział Marketingu

Marta Mazgaj - Specjalista ds. Marketingu i PR

tel. +48 (71) 334 19 71

e-mail: m.mazgaj@torf.pl

 

źródło:www.tolpa.pl

 

 

Copyrights (c) 2010 Sandra Rehabilitacja. Wszelkie prawa zastrzeżone! Podane produkty i ich ceny
zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa handlowego

Grafika: vistrad.pl
XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.