Meden - Inmed Koszalin

MEDEN-INMED w dziedzinie techniki medycznej działa już od 1989 roku.

 

To okres wytężonej pracy, zdobywania doświadczeń, systematycznego rozwoju i gromadzenia w firmie kapitałów ? zarówno finansowego, jak i intelektualnego. Bo firma to przede wszystkim ludzie ją tworzący. Udało się nam zbudować doskonały, stabilny zespół wykształconych i operatywnych pracowników, którzy postanowili swoje losy związać z naszą firmą.

 

Współczesna medycyna to połączenie wybitnej wiedzy specjalistycznej z najnowszą techniką i technologią. Posiadając 20 ? osobowe, własne biuro konstrukcyjne oraz zaplecze produkcyjne możemy szybko reagować na wszelkie sygnały z rynku medycznego poszerzając swoją ofertę. Naszą ambicją jest stworzenie takiej oferty, która pozwoli na kompleksowe wyposażenie oddziałów szpitalnych i gabinetów lekarskich z dziedzin, w których się specjalizujemy, a mianowicie: rehabilitacji, urologii, neurologii, ultrasonografii, endoskopii i anestezjologii.

 

"MEDEN-INMED"Spółka z o.o.

ul.Wenedów 2

75-847 Koszalin

tel.+48 94 347 10 40

fax +48 94 347 10 41

www.meden.com.pl

 

Copyrights (c) 2010 Sandra Rehabilitacja. Wszelkie prawa zastrzeżone! Podane produkty i ich ceny
zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa handlowego

Grafika: vistrad.pl
XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.